O nas

Kilka słów o nas …

Nie wiesz, jak ubrać w słowa swoje doświadczenie? Nie potrafisz opisać swoich umiejętności? Pomożemy Tobie zrobić pierwszy krok do sukcesu – stworzymy dla Ciebie profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Pomożemy stworzyć cv w języku niemieckim, list motywacyjny w języku angielskim i wiele więcej.

CV i list motywacyjny to podstawa wszystkich dokumentów aplikacyjnych. To na nie w pierwszej kolejności rzucają okiem rekruterzy i potencjalni pracodawcy. Wśród setek zgłoszeń od kandydatów szansę na zauważenie ma tylko doskonale zredagowany życiorys.

Jeśli poszukujesz pracy lub chcesz zmienić dotychczasowe zajęcie na lepsze, zadbaj o to, by Twoje dokumenty aplikacyjne były indywidualne i niepowtarzalne. Możesz skorzystać z gotowych szablonów. Jednak dużo skuteczniejsze są CV i list motywacyjny stworzone specjalnie dla Ciebie. My napiszemy Tobie życiorys szyty na miarę. Sprawimy, że będziesz atrakcyjny dla potencjalnego pracodawcy. Pisanie listów motywacyjnych to dla nas codzienne zajęcie, dlatego warto zaufać naszemu zespołowi, który przygotuje dla Ciebie CV oraz list motywacyjny w języku angielskim czy w języku niemieckim.

 

Precision Consulting Polska to gwarancja Twojego sukcesu podczas rekrutacji:

  • znamy zasady pisania profesjonalnych pism
  • wiemy, co jest ważne dla pracodawców
  • mamy najlepszych specjalistów
  • setki osób dzięki naszemu CV znalazło wymarzoną pracę
  • indywidualnie podchodzimy do każdego klienta

Nasze usługi to gwarancja Twojego sukcesu. Tworzymy aplikacje zarówno w języku polskim, jak i w językach obcych. Dostosowujemy dokumenty aplikacyjne do rodzaju oferty pracy. Bez względu na to, czy aplikujesz do niewielkiej firmy, czy do dużej korporacji – napiszemy CV, które nie pozostanie bez odpowiedzi.